Hořická Realitní a Finanční Kancelář - RKMARTIN  Co vše Vám nabizí RK MARTIN? Hořická Realitní a Finanční Kancelář - Martin Holý

Do naší nabídky se řadí profesionální služby v oblasti realitních a finančních služeb. Díky naší dobré a dlouhodobé spolupráci s Českou Spořitelnou, a.s. a udělenému certifikátu Exkluzivní Externí Finanční Partner, jsme pro Vás ten pravý a profesionální partner a poradce pro Vaše finance. Jsme schopni Vám díky nabídce České spořitelny profinancovat úvěr, půjčku, nákup nemovitosti, investice do rekontrukce bytu, chalupy, nebo garáže a to vše s nízkým úrokem, s vyřízením všech potžebných formalit u Vás doma. Pokud nemáte zájem o hypotéku, úvěr či půjčku, můžeme Vám nabídnout uzavření smlouvy se stavebním spořením od buřínky, nebo smlouvu o penzijním pojištění či připojištění.

Mimo finančních služeb se také specializujeme na služby spojené s prodejem a nákupem nevostostí: Bytů, rodinných domů a domků, chat, halup, rekreačních zařízení, penzionů, hotelů, vilek, ale také stavebních pozemků a parcel.

Není nemovitost či pozemek, který pro Vás nedokážeme prodat. Vaše spokojenost s naší odvedenou prací je náš dlouhodobý cíl.

Odhady nemovitostí, zajiště prodeje Vaší nemovistostvi včetně všech právních služeb s vyplacením provize pouze při úspěšném prodeji.
Stavební spoření, úvěry, hypotéky, půjčky, produkty většiny bankovních domů v České republice. Kompletní nabídka od RKMARTIN www.rkmatin.cz