Hořická Realitní a Finanční Kancelář - RKMARTIN  O realitní a finanční kanceláři RK MARTIN:

Realitní kancelář RK MARTIN vznikla v roce 2004 založením majitelem Martinem Holým. Od samého vzniku se zaměřovala na prodej nemovitostí zejména zahraniční klientele.

V poslední době převažuje prodej rodinných domků, bytů chalup, včetně zajištění kompletních sloužeb, které souvisejí s prodejem či nákupem nemovitosti. Jedná se především o zařízení potřebných formalit, které souvisejí s katastrem nemovitostí, odhadem nemovitosti, vyřízením případného potřebného úvěru, hypotéky, půjčky,...

Realitní kancelář RK MARTIN Vám nabízí v Hořících, Jičíně, Hradci Králové, Novém Bydžově, Nové Pace, Miletíně, Lázních Bělohradě, Dvoře Králové a dalších míste Hořic a okolí kompletní služby, dle Vašich požadavků.

Zaujala Vás naše nabídka? Douféme že ano, staňte se i Vy spokojeným klientem Hořické realitní kanceláře RK MARTIN, neváhejte nás kontaktovat.

Odhady nemovitostí, zajiště prodeje Vaší nemovistostvi včetně všech právních služeb s vyplacením provize pouze při úspěšném prodeji.
Stavební spoření, úvěry, hypotéky, půjčky, produkty většiny bankovních domů v České republice. Kompletní nabídka od RKMARTIN www.rkmatin.cz